news

12.10.2018

«ІНТЕРГАЛ-БУД» отримав міжнародне визнання одразу з трьома своїми проектами

Унікальне місто майбутнього – новітній комплекс бізнес-класу «INTERGAL CITY» розташований в самому серці столиці, на Печерську, на вул. Старонаводницькій.

БЖК «INTERGAL CITY» органічно поєднає всі сфери сучасного життя: житловий комплекс, торговельно- розважальний центр та бізнес-центр. Головна превага комплексу – унікальна архітектура з багаторівневими терасами для мешканців, відвідувачів та працівників офісних приміщень.

Футуристична елегантність комплексу дозволить розмістити у його вежах елітні житлові апартаменти та пентхауси. З них відкриються панорамні краєвиди на центральну частину міста, Києво-Печерську Лавру, зелені схили та Дніпро.

В комплексі розташується сучасний бізнес-центр з відкритими терасами та зонами відпочинку просто неба. Торговельно-розважальний центр з галерею бутиків, розкішний SPA-центр з басейном, фітнес-центр з тренувальними та гімнастичними залами, кафе та ресторани, школа, дитячий садок, студія розвитку дітей, танцювальна школа, коворкінг, супермаркет, конференц холл, кінотеатр – до послуг мешканців комплексу будуть всі можливості сучасного стилю життя.

Тут розміститься просторий підземний паркінг, а також гостьова парковка відкритого типу для мешканців та власників комерційної нерухомості.

Головною окрасою комплексу стане масштабний публічний простір на рівні 6 метрів над землею з видами на дзвіниці Києво-Печерської Лаври і монумент «Батьківщина-Мати», який буде створений для всіх киян. «Родзинкою» виключно для майбутніх мешканців «INTERGAL CITY» буде оглядовий майданчик в одній із секцій комплексу, з якої відкриваються запаморочливі види на місто.

У мешканців комплексу «INTERGAL CITY» буде унікальна можлівість жити з комфортом, працювати, розважатись та отримувати повний комплекс необхідних послуг не виходячи з дому.

Один із наймасштабніших проектів компанії «Інтергал-Буд» в передмісті столиці. На території площею понад 48 га заплановане зведення близько 47 будинків загальною житловою площею близько 500 тис кв. м. Комплексна забудова за принципом “місто в місті” передбачає, окрім житла, два дитячих садочки з класами початкової школи, оздоровчий центр з басейном, клініку, ресторан з терасою, паркінг, власне пожежне депо, дитячі та спортивні майданчики, парк і зону відпочинку з пляжем і обладнаною набережною.

Вперше житловий комплекс має власні озера на яких живуть лебеді та комфортні пляжі з шезлонгами. Територія житлового комплексу продумана до найменших дрібниць та матиме повноцінну власну інфраструктуру на закритій безпечній території.

Професійне журі особливо відмитило архітектуру, комплексний підхід до інфраструктури та продуманість житлових об’єктів компанії забудовника.

Насичений і продуктивний рік приніс «Інтергал-Буд» відмінні результати. Лідерство на українському ринку нерухомості та отримання нагород в рамках міжнародних премій надихає команду девелопера до професійних звершень та прагнень бути більш ефективними та динамічними у своїй діяльності, зводити комфортні домівки для десятків тисяч сімей, які стануть окрасою багатьох міст нашої країни.

За 15 років діяльності компанія «Інтергал-Буд» успішно реалізувала більше 70 проектів, створила десятки об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, поліклініки, стадіони, універсальні спортивні та безпечні дитячі майданчики, сквери та парки, прогулянкові зони, магазини та торговельні центри, паркінги тощо. На сьогодні «Інтергал-Буд» зводить одночасно більше ніж 900 тис. квадратних метрів нерухомості та має у проектному портфелі майже 3.8 млн. кв. м.

Тільки за поточний рік зусиллями «Інтергал-Буд» побудовано 504 тис. квадратних метрів.

Основними перевагами що відрізняють компанію від інших забудовників на ринку нерухомості України є сучасний європейський підхід до будівництва житлових проектів – низька щільність забудов, забезпечення комплексів всією необхідною інфраструктурою, велика увага до організації зон відпочинку та прибудинкової території, стильні фасадні рішення та дизайн вхідних груп, унікальна опція «ремонт під ключ» від забудовника, гарантії якості матеріалів та робіт, висока соціальна відповідальність.

В планах компанії найближчим часом стартувати з продажами квартир в 7 нових столичних житлових комплексах. Акценти будуть зміщені з проектів комфорт-класу на більш високий рівень, в бізнес-сегмент. «Інтергал-Буд» планує приділити максимальну увагу оригінальним концепціям і інфраструктурному заповненню нових житлових комплексів, які будуть представлені вже в 2018 році.

Стратегічними пріоритетами компанії як і раніше залишаються невпинний розвиток та лідерські позиції на ринку нерухомості, оригінальні сучасні проекти та висока якість будівництва.

Вибрати квартиру